Crawford auktion

Inlämning pågår kommande auktioner. Med bred kunskap, lång erfarenhet och gott renommé säkerställer vi att du som säljare uppnår optimal prisbild såväl på . Auctionet har nätauktioner med inredning, design, konst och vardagsantikviteter. Vi samlar Europas auktionshus.

Sök bland pågående auktioner hos hundratals auktionshus. Barnebys samlar alla auktioner på ett ställe. Antikviteter, möbler, konst, design och . Stäng Avancerad sökning. Auktion – timmar kvar, kr på Tradera.

Tarquinier durch seinen Vorfahren L. Det är ännu inte klart om redan nästa auktion i slutet av april blir en nätauktion, men förändringarna ska genomföras så snabbt som möjligt, . Herrliche Patina, fast vorzüglich Die Formel Ex Argento Publico (= aus staatlichem Silber) erscheint hier zum ersten Mal. Marknadsplatsen för konst och design av kvalitet. Crawford hältes für den Normalfall, . Nordens största auktionshus. The last republican issue – wie M. Köp och sälj bland auktioner och till fast pris på Tradera. Fynda bland massor av auktioner.

Die Rückseite hat einen Denar des . Smygkika på Bukowskis designklassiker innan vårens auktion. En auktion som berörde tre tvåvåningshus i Fredsby i Lovisa ordnades på torsdagen vid utsökningsverkets enhet i Borgå.